Güncel Alexa Düşürme TeknikleriAlexa Düşürme Teknikleri AlexaHileleri.Com Sitesinde

Galaxy S21 FE parça parça!

Tamir edilmesi çok güç olan bazı telefonların olduğunu biliyoruz. Bunların başında sanıyoruz ki bazı Apple modelleri ile bazı Samsung modelleri geliyor. Hatta bunlardan son olarak Galaxy S21 Ultra‘nın iyi bir örnek olacağını söyleyebiliriz. Zira Galaxy S21 Ultra, tamir edilebilirlik puanıyla 10 üzerinden ancak 3 puan almayı başarmıştı. Peki, Galaxy S21 FE‘de durum ne?

Samsung’un yeni premium akıllı telefonu olan Galaxy 21 FE, bilindiği gibi yakın bir zamanda piyasaya çıktı. Ön incelemesini de sizlerle buluşturduğumuz Galaxy S21 FE, yüksek fiyatıyla dikkat çekerken, öte yandan tamir edilebilirlik puanıyla da övgü toplamayı başarıyor.

PBKreview isimli bir YouTube kanalında parçalarına ayrılan Galaxy S21 FE, gayet sorunsuz şekilde sökülebiliyor. Bir ısı tabancası ve özel söküm kiti vasıtasıyla bileşenlerine ulaşılabilen telefon, test sonunda 10 üzerinden 7.5 puan almayı başarmış. Galaxy S21 FE’nin parçalarına ayrıldığı videoyu hemen aşağıda görebilirsiniz.

Samsung Galaxy S21 FE Disassembly Teardown Repair Video ReviewSamsung Galaxy S21 FE Disassembly Teardown Repair Video ReviewSamsung Galaxy S21 FE Disassembly Teardown Repair Video Review. Repairability SCORE: 7.5/10 Twitter: Instagram: iFixit Tool Set: iFixit Isopropyl: Tool set: Adhesive: 300LSE Adhesive: Heat Gun: Pry Picks: Other Replacement Parts:

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

yeni meslekler 2019,