Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Güncel Alexa Düşürme TeknikleriAlexa Düşürme Teknikleri AlexaHileleri.Com Sitesinde

Sıcaktan Bunalanlar Plajlara Akın Etti

Ali AKSOYER – Cansel KİRAZ- İdris TİFTİKCİ – İstanbul DHA  – İSTANBUL’da bugün hava sıcaklığı 30 dereceyi geçti. Sıcaktan bunalan İstanbullular plajlara akın etti. Plajlardaki yoğunluk havadan da görüntülendi. Sarıyer’de yer alan Kısırkaya Plajı’na hafta sonu serinlemek için yüzlerce kişi geldi. Cankurtaranların da çalıştığı plajda sıcak havanın ve denizin keyfini en çok çocuklar çıkardı. Bazıları mangal yaparken plaja nişan fotoğrafı çektirmek için gelenler de oldu. Kısırkaya Plajı’na çocukları ile gelen Besim Azrak,  denizin temiz olduğunu söyledi. Almanya’dan Türkiye’ye tatil için gelen Nezahat Akgün ise, ‘Çok memnun kaldım yalnız çöplerden memnun değilim. Ortamın güzelliğini bozuluyor’ şeklinde konuştu. 

Bir sonraki yazımız olan İstanbul- Suriyeli Maya Yürüyeceği Günü Bekliyor başlıklı makalemizde DHA, haber ve haberi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

yeni meslekler 2019