Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Güncel Alexa Düşürme TeknikleriAlexa Düşürme Teknikleri AlexaHileleri.Com Sitesinde

Yeni Doğan İkizlerden Biri Hava Ambulansı ile Sevk Edildi

Yeni doğan ikizlerden biri hava ambulansı ile sevk edildi

KARABÜK – Karabük’te dünyaya gelen bir günlük ikiz bebeklerden biri kalp rahatsızlığı nedeniyle 112 hava ambulansı ile İstanbul’a sevk edildi.
Karabük’te Ferdi ve Ferhunde Demir çiftinin ikiz bebekleri dünyaya geldi. Medikar Hastanesinde dünyaya gelen bir günlük ikiz bebeklerden biri konjenital kalp hastalıkları nedeniyle İstanbul Medical Park Hastanesine sevk edildi. Bunun üzerine harekete geçen hastane doktorları bebeğin İstanbul Medical Park Hastanesine sevk edilmesi için İl Sağlık Müdürlüğü ve 112 Başhekimliği irtibata geçti. İl Sağlık Müdürlüğü ve 112 Başhekimliği Sağlık Bakanlığı ile irtibata geçmesi üzerine Ankara’dan havalanan Sağlık Bakanlığı’na ait 112 hava ambulansı Karabük İl Jandarma Komutanlığı’nda yer alan piste indi. Ambulansla pist alanına getirilen bebek 112 Hava ambulansı doktorları tarafından tekrar kuvöze konularak İstanbul’a sevk edildi.

Bir sonraki yazımız olan İstanbul- Pazara Gidenin Yüzü Ekşiyor; Limon Halde 6,5 Pazarda 10 Lira başlıklı makalemizde Bağcılar, Bayrampaşa ve DHA hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

yeni meslekler 2019