Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Güncel Alexa Düşürme TeknikleriAlexa Düşürme Teknikleri AlexaHileleri.Com Sitesinde

Aşkım Kapışmak Yeni Kitabı Kimim Ben

Kadınlar Sağdan Erkekler Soldan, Beni Benimle Aldatır mısın, Küçük Mutluluklar Kitabı, Hangi Anne Hangi Babasınız, Yaşam Kitabı gibi çok okunan kitapların yazarı olan ve bugüne kadar başta Maltepe Cezaevi'nde çocuk ve gençlere motivasyon dersleri vermesinin yanı sıra zihinsel engelli ve kimsesiz çocuklarla gönüllü çalışan ünlü kişisel gelişim uzmanı Aşkım Kapışmak, yeni kitabı 'KİMİM BEN' ile bireyin kendi içsel yolculuğunun en derin sorularını gündeme taşıyor.

Bugüne kadar yurtdışında pek çok ülkede ve İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin pek çok farklı şehrinde kişisel gelişim ve iletişim eğitimi veren Aşkım Kapışmak, 'KİMİM BEN' ile varlık denizindeki en küçük noktayı 'İnsanı' anlatıyor. Bu çok özel kitapta Aşkım Kapışmak'ın tespitleri, dizeleri ve yönergelerine; Türk Müziğini Birleşik Krallık Parlamentosuna, Londra'nın önemli salonlarına taşımış Gülden Mutlu'nun müziği eşlik ediyor.

Kimim Ben sorusuyla bireyi bir anlam arayışına, kişiliğin iç dünyasının bilinmez yönlerinin keşfine sürükleyen Aşkım Kapışmak ,yeni kitap ile okuyucuyu görünen ve keşfedildiği sanılan suyun görünmeyen derinliklerine taşıyor.

İnkilap Kitabevinden çıkan 'KİMİM BEN' kitabı ile birlikte Aşkım Kapışmak'ın şiirsel dizeleri ilk kez Gülden Mutlu müziği ile düzenlenmiş bir Cd dinletisine de dönüşüyor.

Bir sonraki yazımız olan Öğrencilerin İl Emniyet Müdürü Ateş'i Ziyareti başlıklı makalemizde haber, haberi ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

yeni meslekler 2019