Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Güncel Alexa Düşürme TeknikleriAlexa Düşürme Teknikleri AlexaHileleri.Com Sitesinde

Bodrum’da ‘Kıyı Ege Dans Okulları Buluşması’ Etkinliği

Bodrum ilçesinde, 'Kıyı Ege Dans Okulları Buluşması' etkinliği yapıldı

İlçedeki bir eğlence merkezinde düzenlenen programa, Ege Bölgesi, Rusya ve Ukrayna'dan davetli 19 kulüpten 250 dansçı katıldı. Dansçılar, hareketli müzikler eşliğinde dans etti.

Bodrum Dans Kulübü Başkanı Fatih Özvezneci, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Marmaris, Bodrum ve Kuşadası Kıyı Ege Dans Okulları Buluşması etkinliğinin ikincisini düzenlediklerini söyledi.

Projeye bu yıl başladıklarını ve ilkini iki ay önce Marmaris'te gerçekleştirdiklerini belirten Özvezneci, üç şehrin ortak projesi kapsamındaki geceye Rusya ve Ukrayna'dan da olmak üzere 19 dans okulundan 250 dansçının katıldığını dile getirdi.

'Kış turizmini canlandırmak istiyoruz'

Bodrum'da kış turizmini canlandırmak istediklerini dile getiren Özvezneci, 'Bu projede dans okulları arasındaki motivasyonu artırmak ve ortak projeler yapmak istedik. Bir diğer düşüncemiz de Bodrum'un kış turizmine hareket katmaktı. Çok güzel ve faydalı bir etkinlik oldu. Dans gecelerimiz iki gün devam edecek. Bu projeyi ilerleyen yıllarda daha kapsamlı hale getirmeyi planlıyoruz.' dedi.

Bodrum'daki farklı mekanlarda devam edecek buluşma yarın sona erecek.

Bir sonraki yazımız olan Kalp Krizi Geçirince Sigarayı Bıraktı başlıklı makalemizde Batman, Batman Valiliği ve Ekonomi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

yeni meslekler 2019