Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Güncel Alexa Düşürme TeknikleriAlexa Düşürme Teknikleri AlexaHileleri.Com Sitesinde

Boğaziçi Quartet ve Tuluğ Tırpan Konseri

Tekirdağ'da düzenlenen 3. Bisanthe Oda Müziği Festivali'nde Boğaziçi Quartet ve Tuluğ Tırpan rüzgarı esti.

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesinin organize ettiği ve bu yıl üçüncüsü düzenlenen Bisanthe Oda Müziği Festivali, muhteşem bir konsere daha ev sahipliği yaptı. Namık Kemal Üniversitesi Konferans Salonu'nda gerçekleşen konserde, Boğaziçi Quartet, dünyaca ünlü piyanist ve besteci Tuluğ Tırpan ile birlikte Tekirdağlı müzisyenlere unutulmaz bir gece yaşattı.

'Şostakoviç Gecesi' beğeni topladı

Rus besteci Şostakoviç'in iki eserinden oluşan ve 'Şostakoviç Gecesi' isimli konserin ilk bölümünde Boğaziçi Quartet, Yaylı Dörtlüsü No. 2 La majör Op. 68 isimli eseri icra etti. Konserin ikinci bölümünde ise dörtlüye Tuluğ Tırpan da katıldı ve birlikte Sol Minör Piyano Beşlisi, Op. 57 isimli besteyi seslendirdiler.

Boğaziçi Quartet ve Tuluğ Tırpan'ın performansı hafızalara kazınırken, dinleyiciler topluluğu dakikalarca ayakta alkışladı. Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Hulusi Özocak sanatçılara konser sonunda çiçek takdim ederek performanslarından dolayı kutladı.

Aydoğdu SEM'li çocuklar da konseri izledi

Süleymanpaşa Belediyesinin dezavantajlı Roman çocukların eğitim gördüğü Aydoğdu Mahallesi Sosyal Etkinlik Merkezi öğrencileri de izledi. Kendileri de keman eğitimi alan öğrenciler, konser sonunda sanatçılarla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler. Aydoğdu Mahallesi Sosyal Etkinlik Merkezi (SEM) öğrencileriyle kısa bir sohbet gerçekleştiren Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, 'Sizlere inanıyorum. Eğer çok çalışırsanız, buradaki ağabey ve ablalarınız gibi hatta onlardan çok daha iyi enstrüman çalabilirsiniz' dedi. – TEKİRDAĞ

Bir sonraki yazımız olan Şahan Gökbahar'ın Yeni Filmi Kayhan'ın İzmir Galasında İzdiham başlıklı makalemizde Cinemaximum, haber ve haberi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

yeni meslekler 2019