Alexa Hileleri, Alexa Hilesi, Alexa Düşürme Hilesi, Alexa Düşürme Yöntemleri, Alexa Düşürme Teknikleri
Güncel Alexa Düşürme TeknikleriAlexa Düşürme Teknikleri AlexaHileleri.Com Sitesinde

GÖZ ÇEVREM BENİ YORGUN GÖSTERİYOR. NE YAPILABİLİR

göz kapakları

Genetik olarak, yaşlanma ile göz altı bölgede çökmeler olabilir. Morluklar meydana gelebilir. Bu durum bizi yaşlı gösterir. Sürekli uykusuzmuş gibi bir durum ortaya çıkar. Operasyon istemiyorsanız ya da uygun değilseniz göz altı dolgusu uygulamaları yapılabilir.

Göz altı dolguları ankara genel olarak hyalüronik asit içeren dolgular kullanılmaktadır. Çukurluğun olduğu alan doldurulunca daha genç dinamik bir görünüm elde edilebilir. Dolgu ankara derine kemik üzerine ve daha yüzeyel alana verilebilir . Buna sandviç tekniğide denmektedir. İşlem yaklaşık 15 dakika sürer. Sonrasında şişlik morluk olabilir. Geçicidir. Kişi etkisini hemen fark eder. Genel olarak etkisi 1 ay içinde tam olarak oturmaktadır. Hacim etkisi ise hemen belli olur. Kalıcılık süresi kişilerde farklı olmakla beraber yaklaşık 1 yıl civarındadır. Daha uzun sürelerde de kalıcılıklar görülmüştür.

Bir sonraki yazımız olan Türkiyeden Kalıcı Makyaj Malzemesi ve Kalıcı Makyaj Makinesi Haberleri başlıklı makalemizde kalıcı makyaj malzemesi ve microblading malzemesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

magazin sitesi