Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Güncel Alexa Düşürme TeknikleriAlexa Düşürme Teknikleri AlexaHileleri.Com Sitesinde

Gürbüz Doğan Ekşioğlu’nun ‘Benim Kedilerim’ Sergisi Antalya’da

Resimleri dünyanın en önemli dergilerinden 'The New Yorker' ve 'Forbes' de kapak olan, iki resmi UNICEF tarafından kartpostal olarak yayımlanarak üç yüz bin adeti dünyanın her yerine dağıtılan, uluslar arası üne sahip sanatçımız Gürbüz Doğan Ekşioğlu'nun en önemli resimlerinden oluşan özel bir seçki 'Benim Kedilerim' adıyla, sanat eleştirmeni İbrahim Karaoğlu'nun küratörlüğünde Antalya Şebnem Bahar Art & Design Gallery'de 17 Şubat Cumartesi günü açılıyor.

Bugüne kadar 24'ü uluslararası, 44'ü ulusal olmak üzere 71 önemli ödülün sahibi olan sanatçının en ünlü kedi resimleri Antalyalı sanatseverlerle buluşacak. Gerçekleştirdiği seçkin sergilerle sanata değer katmayı ve Antalyalıları iddialı sanatsal etkinliklerle buluşturmayı hedefleyen Şebnem Bahar: 'Uluslararası bir sanatçımız olan Gürbüz Doğan Ekşioğlu'nu, onun en çok sevdiği kedi resimleriyle konuk etmek, yarattığı sanatsal estetikle anlam kazanan eserleriyle böylesi bir sanat şöleni sunmak çok umutlandırıyor bizi' diyerek çok önemli dünya sanatçılarının yapıtlarından oluşan sürpriz sergiler de açarak bu mutluluğu hep birlikte paylaşacağını belirtti.

Sergi açılışından bir gün önce Antalya'ya gelecek olan Gürbüz Doğan Ekşioğlu, 16 Şubat Cuma günü de Akra Talks etkinlikleri kapsamında küratör İbrahim Karaoğlu'nun moderatörlüğünde yapılacak 'Uluslararası Sanatçımız Gürbüz Doğan Ekşioğlu'nun Sanat Serüveni' adlı söyleşide konuk olacak.

Bir sonraki yazımız olan Hikmet Barutçugil'in Eserleri Selçuk Yaşar Sanat Galerisi'nde başlıklı makalemizde haber, haberi ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

yeni meslekler 2019