Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Güncel Alexa Düşürme TeknikleriAlexa Düşürme Teknikleri AlexaHileleri.Com Sitesinde

3 Yıllık Evli Çiftin Yuvası Köpek ve Papağan Yüzünden Yıkıldı

İstanbul’da yaşanan olayda eve köpek ve papağan alan R.S., eşinin ‘Evde bebek var, bu hayvanlara bakamayız, onları geri götür’ tepkisiyle karşılaşınca ‘O zaman onların yerine sen git’ deyip eşini evden kovdu. İki ay babaevinde kalan E.S., eşinin barışma girişiminde bulunmaması üzerine boşanma kararı aldı.

BOŞANMA DAVASI AÇTI

Eşinin, kendisini ve çocuğunu köpek ve papağana tercih ettiğini belirten E.S., İstanbul Anadolu Aile Mahkemesi’nde boşanma davası açtı.

‘PSİKOLOJİM BOZULDU’

Dilekçede gerek kayınvalidesi gerekse eşinin tutumu sonucu yıprandığına ve evliliği daha fazla yürütemeyeceğine yer veren E.S. evlilikte hiçbir kusuru bulunmadığını aksine sadakatsizliğe uğrayıp, şiddet gördüğünü bu nedenle psikolojisinin bozulduğunu anlattı.

100 BİN LİTA TAZMİNAT İSTEDİ

Eşinden 50 bin TL maddi 50 bin TL manevi olmak üzere 100 bin TL tazminat talep etti. Çocuğu ve kendisi için bin 500 TL nafaka istedi.

Bir sonraki yazımız olan Sivriada Açıklarında Kuru Yük Gemisiyle Çarpışan Lpg Tankeri Küçükçekmece'ye Getirildi başlıklı makalemizde Bayraklı, Demi ve haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

yeni meslekler 2019