Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Güncel Alexa Düşürme TeknikleriAlexa Düşürme Teknikleri AlexaHileleri.Com Sitesinde

Beyazıt Esnafına Dadanan Hırsız, Kameralara Yakalandı

Beyazıt esnafına dadanan hırsız, kameralara yakalandı

İSTANBUL – İstanbul Beyazıt’ta iş yerlerine dadanan hırsızlar esnafı canından bezdirdi. Saniyeler içinde çanta dolu poşeti çalarak uzaklaşan hırsızlardan biri, bu kez güvenlik kameralarına yakalandı.
Olay, 2 Temmuz günü, Fatih Saraç İshak Mahallesi’nde bulunan bir iş merkezinde saat 17.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre Beyazıt’ta bulunan pasajda bir ay içerisinde 3 kez hırsızlık olayı yaşandı. Son olarak iş hanının üçüncü katındaki bir çanta toptancısına müşteri kılığında gelen şüpheli bir anki boşluktan faydalanıp kadın çantalarının bulunduğu poşeti alarak saniyeler içinde olay yerinden uzaklaştı. Duvarın içine monte edilmiş güvenlik kamerası hırsızlık anlarını saniye saniye kaydetti.
‘Bu ay 3 kere oldu’
Hırsızlık anını anlatan iş yeri sahibi Melih Oral, ‘Depodan buraya mallar geliyor. Bu arkadaşlar burada müşteri gibi geziyorlar. Boşluğunu buldukları zaman alıp götürüyorlar. Bu ay 3 kere oldu. Eskiden hırsızlıklar gece yarısı oluyordu. Şimdi gündüz vakti Beyazıt’ta nereye ne bıraksan durum bu. Bir çok esnaf bu durumdan şikayetçi. Bunlar ekip halinde geziyorlar. Müşterimizin siparişi vardı. Bir poşet dolusu bayan çantası çalındı. Değeri 3 bin 500 TL’ydi. Anlık bir durum. Biz buradan içeriye giriyoruz. 4-5 saniye geçmiyor. Adam gelip sırtlayıp götürüyor’ dedi.
Hırsızlık anı kamerada
Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde iş merkezinde çalışan esnaflar koridorda bir süre dolaştıktan sonra dükkanlarına giriyor. Mağazanın önüne koyulmuş çanta dolu poşetleri gören şüpheli ise kimsenin olmadığı bir anda poşeti alarak merdivenlerden aşağı indiği görülüyor.

Bir sonraki yazımız olan Tırla Çarpışan Yolcu Otobüsü Devrildi... İlk Belirlemelere Göre 1 Ölü 7 Yaralı başlıklı makalemizde haber, haberi ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

yeni meslekler 2019