Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Güncel Alexa Düşürme TeknikleriAlexa Düşürme Teknikleri AlexaHileleri.Com Sitesinde

Caz Sahnelerinin Üç Yıldızı , Dhl Express Desteğiyle İstanbul’da!

Müzikseverler günümüz cazının bu üç önemli temsilcisinin renkli performansını büyük beğeniyle izledi.

Dünyanın lider uluslararası hızlı hava taşımacılık şirketi DHL Express, İstanbul Kültür Sanat Vakfı Resmi Taşıyıcı sponsorluğunun yanı sıra 25. İstanbul Caz Festivali’nde de sanatın ve sanatseverlerin yanında yer almayı sürdürüyor. Festival kapsamında uluslararası caz sahnelerinin önde gelen üç ismi, ‘Adam Baldych & Helen Lien Trio with Tore Brunborg Brothers’ konserinde İstanbullu müzikseverlerle buluştu.

Bu keyifli gecede caz kemanına yepyeni bir soluk kazandıran keman virtüözü Adam Baldych, çağdaşı ve geleceği yakalarken çocukluğunun folk ezgilerini müziğine katan Norveç kökenli caz piyanisti ve besteci Helge Lien ile Norveç sahnesinin önemli yıldızlarından besteci ve saksafoncu Tore Brunborg bir araya geldi. Swissotel Sultan Park’ta gerçekleştirilen konserde gerçek anlamda bir müzik ziyafetine imza atan şahane üçlü, geçen yıl birlikte yayınladıkları Brothers albümünden parçaları seslendirdi.

DHL Express Türkiye CEO’su Claus Lassen, İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın Resmi Taşıyıcı Sponsoru olarak 23 yılı geride bırakırken, Türkiye’nin kültürel yaşamını zenginleştiren bir başarı hikayesinin parçası olmaktan gurur duyduklarını belirterek, ‘DHL Express Türkiye’nin lojistik alanındaki uzmanlığını toplumsal fayda yaratacak işlere dönüştürmek bize büyük mutluluk veriyor. 1995 yılından bu yana sürdürdüğümüz İKSV resmi taşıyıcı sponsorluğu, bunun en güzel örneklerinden biri. Türkiye’yi kültür sanat dünyasında son derece itibarlı bir noktaya taşıyan festivallere imza atan İKSV’ye verdiğimiz destekle her zaman sanatın ve sanatçıların yanında olmayı sürdüreceğiz. Bu yıl 25’inci yılını kutlayan İstanbul Caz Festivali’nde müzikseverlerin büyük ilgi gösterdiği keyifli bir konserde caz müziğinin çok önemli üç isminin bir araya getirilmesine katkıda bulunduk. Tüm İstanbullulara keyifli ve güzel bir festival diliyorum’ diye konuştu.

Bir sonraki yazımız olan Kurye Gaspçılarına Darbe başlıklı makalemizde haber, haberi ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

yeni meslekler 2019