Alexa Hileleri, Alexa Hilesi, Alexa Düşürme Hilesi, Alexa Düşürme Yöntemleri, Alexa Düşürme Teknikleri
Güncel Alexa Düşürme TeknikleriAlexa Düşürme Teknikleri AlexaHileleri.Com Sitesinde

Dinamoedu ICEF Berlin’de Yeni Okullar İle Anlaştı

Yurt dışı eğitim danışmanlığına farklı bir soluk getiren, hem İstanbul hem de Toronto’da şubeleri bulunan DinamoEdu, sektörün en önemli fuarlarından ICEF Berlin 2018’e katıldı. DinamoEdu, ICEF Berlin’de dünyanın farklı ülkelerinden gelen; dil okulları, liseler, üniversiteler, kolejler ve diğer eğitim kurumlarıyla buluştu.

Dünyanın en büyük eğitim fuarı olan ve 6000’e yakın katılımcının yer aldığı ICEF Berlin’de DinamoEdu, fuarda pek çok üniversite ve dil okulu ile anlaşma imzaladı.

DinamoEdu Kurucu Ortağı Fatih Kuran, ‘Sektörün en önemli fuarlarından biri olan ICEF Berlin’e davet edilmiş olmak bizim için gurur verici. Her yıl olduğu gibi bu yıl da ICEF’te yerimizi aldık. Dünyanın önde gelen seçkin eğitim kurumları ve öğrenciler arasında köprü kuran bir firma olarak yeni iş birlikleri için Berlin’deki fuarda önemli görüşmeler gerçekleştirdik ve anlaşmalar imzaladık. Okulları seçerken çok özen gösteriyoruz. Türk insanının nerelerde ve hangi koşullarda okumak istediğini biliyoruz. Bu yüzden de DinamoEdu olarak çok seçici davranıyoruz. DinamoEdu olarak portföyümüze seçkin kurumlar eklemeye devam edeceğiz. ‘ dedi.

Bir sonraki yazımız olan Sıla'ya Bir Destek Daha! başlıklı makalemizde haber, haberi ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

magazin sitesi