Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Güncel Alexa Düşürme TeknikleriAlexa Düşürme Teknikleri AlexaHileleri.Com Sitesinde

Dünya Seyahat Ödülleri’nden Conrad İstanbul Bosphorus’a 3 Ödül!

Türkiye’nin Önde Gelen Oteli, Türkiye’nin Önde Gelen Konferans Oteli ve Avrupa’nın Önde Gelen Şehir Oteli ödüllerini alan Conrad İstanbul Bosphorus, daha önceki yıllarda da WTA tarafından farklı kategorilerde ödüllere layık görülmüştü.

Turizm ve seyahat sektöründe dünyanın en prestijli organizasyonlarından biri kabul edilen World Travel Awards (Dünya Seyahat Ödülleri), 30 Haziran günü Atina’da düzenlenen tören ile sahiplerini buldu. Bu yıl 25. kez düzenlenen törende geçtiğimiz iki yıl olduğu gibi ‘Türkiye’nin Önde Gelen Oteli’ ödülüyle birlikte, Türkiye’nin Önde Gelen Konferans Oteli ve Avrupa’nın Önde Gelen Şehir Oteli ödülleri Conrad İstanbul Bosphorus’un oldu.

Conrad İstanbul Bosphorus, Dünya Seyahat Ödülleri’nde 2004, 2005 ve 2006 yıllarında ‘Avrupa’nın En İyi İş Oteli’, 2009’da ‘Türkiye’nin En İyi İş Oteli’, 2013, 2014 ve 2015’te ‘Türkiye’nin En İyi Konferans Oteli’ ve 2015’te ‘Avrupa’nın En İyi Şehir Oteli’, 2017’de ‘Türkiye’nin Önde Gelen Oteli’ seçilmişti.

Ödüle layık görülenlerin global seyahat ve turizm profesyonelleri tarafından oylandığı World Travel Awards (Dünya Seyahat Ödülleri), seyahat ve turizm dünyasının en mükemmel organizasyonları seçmek ve sergilemek amacıyla 1993 yılında kuruldu. Turizm ve otelcilik sektörünün küresel çapta verdiği ödüller, bir seyahat ürününün veya hizmetinin ulaşmayı hedefleyebileceği en büyük başarı olarak kabul ediliyor.

Bir sonraki yazımız olan İstanbul Sarıyer'de Bir Binanın Çatısı Alev Alev Yandı başlıklı makalemizde haber, haberi ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

yeni meslekler 2019