yerli araba fakirin sitesi oyun hilesi otomobil sitesi teknoloji sitesi magazin sitesi alexa hileleri ilksite zengin sitesi birincisite aksaray sondakika bilecik sondakika bolu sondakika artvin sondakika edirne sondakika hatay sondakika izmir sondakika kilis sondakika konya sondakika mersin sondakika ankara hastabakıcı kocaeli sondakika mugla sondakika rize sondakika yalova sondakika karabuk haberleri diyarbakir haberleri hakkari haberleri afyon haberleri duzce sondakika mardin haberleri ankara sondakika burdur haberleri kuşadası escort sakarya haberleri tokat haberleri trabzon haberleri kayseri sondakika adana haberleri antalya sondakika samsun haberleri amasya haberleri aydin haberleri ordu haberleri denizli haberleri mani sasondakika bursa haberleri webgelişim teknokentim teknolojiyi olaypara script indir warez script indir warez tema indir warez script tema indir warez theme indir ücretsiz warez theme indir ücretsiz script indir arayüzweb gaziantep haberleri gaziantep haber merkezi deneme testi
a
istanbul organizasyon evden eve taşımacılık, gaziantep organizasyon, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve nakliyat, gaziantep asansörlü taşıma, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep palyaço,

LG Electronics, Büyüme Planları Doğrultusunda Organizasyonel Değişikliğe Gitti

LG Electronics (LG), Temmuz ayında açıklanan Gelecek Vizyonu 2030’a ulaşma yolunda bir adım daha atacak organizasyonel değişiklikleri duyurdu. Değişiklikler, LG’nin, tüketici tecrübelerini mesken aletlerinin ötesine taşıyan bir akıllı ömür tahlili şirketine dönüşme vizyonunu gerçekleştirmek maksadıyla, organizasyonel yetenekleri ve iş rekabet gücünü artırmak için yapılıyor.

İleriye yönelik stratejinin değerli bir kesimi, yeni kurulan ve direkt LG CEO’su William Cho’ya rapor verecek olan Yurtdışı Satış ve Pazarlama Şirketi olarak gösteriliyor. Şirket, daha evvel LG Electronics Kuzey Amerika’nın Lideri ve CEO’su olarak vazife yapan Thomas Yoon tarafından yönetilecek.

Yurtdışı Satış ve Pazarlama Şirketi, müşteri pahası yaratma fırsatlarını keşfedip geliştirerek LG’nin global marka gücünü artırmanın yanı sıra değişim ve büyümeyi hızlandırmada da kıymetli bir rol oynayacak. Yeni tertip, Kuzey Amerika, Avrupa, Latin Amerika, Orta Doğu ve Asya’daki yurtdışı satış iştiraklerini yönetecek (Küresel Pazarlama Kümesi; ve Direkt Tüketiciye (D2C) Satış İş Grubu).


Park Hyoung ve Thomas Yoon

Şirket, sadece B2B operasyonları da dahil olmak üzere stratejik açıdan kritik işletmelerin yurt dışı operasyonlarındaki yönetici yeteneklerini güçlendirmeye çalışmayacak. Birebir vakitte yurt dışı satış uzmanlığının geliştirilmesine yardımcı olmanın yanı sıra platform tabanlı işletmelerin ve yenilikçi D2C iş modellerinin ilerlemesini hızlandırarak öteki tüm iş ünitelerinin niteliksel büyümesi için gerekli takviyesi sağlayacak. D2C İş Kümesi, Çevrimiçi Marka Mağazası (OBS) faaliyetlerini ve müşteri bilgilerine dayalı dijital pazarlama yeteneklerini güçlendirerek müşteri bağlantı noktalarını genişletme rolünü üstlenecek.

LG, dört iş ünitesinin tamamında çevik ve hassas karar alma sistemini korurken, her iş ünitesinde yepyeni teknolojilerin daha da geliştirilmesini teşvik etmeyi ve şirketin iş dönüşümünü desteklemeyi amaçlayacak.

Beyaz Eşya ve İklimlendirme Tahlilleri (H&A) Şirketi, temel B2B iş alanı olan ısıtma, havalandırma ve iklimlendirme (HVAC) alanında iş sinerjisini en üst seviyeye çıkarmak emeliyle mühendislik yeteneklerini geliştirmek için İklimlendirme Tahlilleri İş Ünitesi altında bir mühendislik satış kısmı kuracak. Ayrıyeten Mesken Hoşluk İşi, ‘Ev’ alanlarındaki mevcut güçlü eser serileriyle sinerji yaratmak hedefiyle Konut Cümbüş Şirketi’nden H&A Şirketine devredilecek.

Ev Cümbüş (HE) Şirketi, bir medya ve cümbüş merkezi olma yolundaki geçişini daha da hızlandırmaya hazırlanıyor. Akıllı TV işletim sistemi webOS’u güçlendirmek için HE Şirketi Lideri Park Hyoung-sei’ye direkt rapor verecek webOS SW Geliştirme Kümesi kurulacak. Ayrıyeten direkt genel merkeze bağlı olarak Genişletilmiş Gerçeklik (XR) İş Ünitesi kurulacak.

2019’dan bu yana şirkete liderlik eden Lider Park, şirketin iş portföyünün geliştirilmesine, birinci sınıf eser serilerinin kârlılığının artırılmasına ve webOS platformunun büyütülmesine ve birebir vakitte şirketin global OLED TV pazarındaki pozisyonunun sağlamlaştırılmasına yaptığı katkılardan ötürü terfi ettirildi.

Araç Bileşeni Tahlilleri (VS) Şirketi, sipariş ve satış idaresi için entegre bir strateji oluşturmak ve işin büyümesini hızlandırmak emeliyle pazarlama işlevlerini güçlendirmek için direkt genel merkezinin altında Global Müşteri Stratejisi Bölümü’nü kuracak.

Business Solutions (BS) Company, Kuzey Amerika, Avrupa, Orta Asya, Asya ve Latin Amerika üzere büyük bölgelerdeki satış ve iş operasyonlarını genişletecek. Mevcut B2B Hindistan İş Departmanı, ülkedeki daima büyümeyi sürdürmek için B2B Hindistan İş Birimi’ne yükseltilecek.

Tüm yenilikler 1 Aralık’tan itibaren geçerli olacak ve promosyonlar yeni yılın birinci gününde yürürlüğe girecek.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Spotify, 2023 Yılının Özetini Yayınladı

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.