Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Güncel Alexa Düşürme TeknikleriAlexa Düşürme Teknikleri AlexaHileleri.Com Sitesinde

Toplu İş Sözleşmesiyle Kağıhane’de Yüzler Güldü

Kağıthane Belediye Başkanlığı ile Hizmet-İş Sendikası İstanbul 1 Nolu Şube Başkanlığı’nın yürütmüş olduğu, Toplu İş Sözleşmesi taraflar arasında imzalanarak yürürlüğe konuldu.

İki yılı kapsayan sözleşmeye göre birinci yıl için işçilerin ücretlerine yüzde 14 zam yapılırken, ikinci yıl için ise enflasyon oranında zam yapılacak. Kağıthane Belediyesi’nde düzenlenen programa Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Kağıthane Belediye Başkan Yardımcısı Levent Dirice, Hizmet-İş Sendikası İstanbul 1 Nolu Şube Başkanı Mustafa Canpolat, Hizmet-İş Sendikası adına İş yeri Baş Temsilcisi Aytekin Akpınar, sendika üyeleri ve Avukat İshak Küskü katıldı. Belediyede çalışan işçileri sevindiren toplu iş sözleşmesini imzalayan Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, sözleşmenin her iki tarafa da hayırlı olması dileğinde bulundu. Hizmet-İş Sendika İş yeri Baş Temsilcisi Aytekin Akpınar, belediye işçileri adına Başkan Kılıç’a teşekkür ederek ‘Kağıthane Belediyesi ile işçileri her zaman uyum içinde çalışmışlardır. Başkanımız her zaman işçinin yanında olarak haklarını gözetiyor’ dedi. – İSTANBUL

Bir sonraki yazımız olan BCCT Geleneksel Partisi ile Yaza Merhaba Dedi başlıklı makalemizde haber, haberi ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

yeni meslekler 2019