Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Güncel Alexa Düşürme TeknikleriAlexa Düşürme Teknikleri AlexaHileleri.Com Sitesinde

İstanbul Valisi Şahin’den Galatasaray Kulübüne Ziyaret

İstanbul Valisi Vasip Şahin, Galatasaray Kulübüne ziyarette bulundu.

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, Vasip Şahin’in, yeniden göreve seçilmesi nedeniyle başkan Mustafa Cengiz’e bir nezaket ziyaretinde bulunduğu, ikinci başkan Abdurrahim Albayrak ile başkan yardımcısı Yusuf Günay’ın görüşmede hazır bulunduğu aktarıldı.

Vali Şahin’in görüşme sonrası yaptığı açıklamada, ‘Hem bir iade-i ziyaret hem de yönetimin tekrar seçilmesi nedeniyle hayırlı olsun anlamında bir ziyaret oldu. Galatasaray çok güzide bir kulübümüz. Bu sene şampiyon oldu, tebrik ediyoruz. Galatasaray inşallah önceden olduğu gibi ülkemizi dünyada başarıyla temsil etmeye devam edecek. Biz bu anlamda bütün kulüplere olduğu gibi Galatasaray’a da elimizden gelen desteği vermeye çalışıyoruz.’ dediği aktarıldı.

Sarı-kırmızılı kulübün başkanı Mustafa Cengiz’in ise ‘Ben de Sayın Valim gibi bir anlamda içişleri kökenliyim. Sevgili Yusuf Bey de öyle. Sevgili Abdurrahim Bey de milletimizin temsilcisi. Devlet olunca akan sular durur. Sayın Valim de devleti temsil ediyor. Hepimiz devletin bir parçasıyız. Kendisine bu bağlamda İstanbul’a ve bütün takımlarımıza desteği için teşekkür ediyoruz. Sıkıntısız, gürültüsüz bir sezon geçirdik. İstanbul halkı olarak kendisine teşekkür ediyoruz. Bizde her şeyden önce devlet, millet gelir.’ ifadelerini kullandığı kaydedildi.

Öte yandan, Fransa’nın Türkiye Büyükelçisi Charles Fries ve Fransa Başkonsolos Yardımcısı Aurelien Maillet’in de sarı-kırmızılı kulübe bir ziyaret gerçekleştirip, başkan Mustafa Cengiz’le görüştükleri duyuruldu.

]

]

]

Bir sonraki yazımız olan Spor Türkiye Amatör Açık Golf Şampiyonası'nda Kupa Damla Bilgiç'in Oldu - Hd başlıklı makalemizde Antalya, Bodrum ve DHA hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

yeni meslekler 2019